Dlouhodobé aktivity, které patří k naší DNA

Ve ŠKODA AUTO se dlouhodobě věnujeme projektům, které mají velký význam nejen pro nás samotné, ale i pro lidi a přírodu kolem nás. Ne nadarmo se staly součástí naší DNA.

NAPLNO BEZ BARIÉR

Program ŠKODA Handy nabízí lidem se sníženou pohyblivostí vozy za zvýhodněnou cenu s možností úprav na míru. Kromě toho také přednostní servis, výhodnější ceny náhradních dílů i příslušenství nebo poradenství s vyřizováním žádosti o státní příspěvek.

VYSAZUJEME STROM ZA KAŽDÝ PRODANÝ VŮZ

Za každý prodaný vůz ŠKODA vysazujeme jeden strom. Od roku 2007 jsme jich po celé ČR vysadili už více než 912 tisíc. Jen s námi tak získáte k vozu v základní výbavě také strom.

MYSLÍME NA BUDOUCNOST JIŽ DNES

V rámci spolupráce s 18 vysokými a 40 středními školami s technickým zaměřením v ČR darujeme stovky strojů a zařízení jako učební pomůcky, naší firmou projde přes 1 000 stážistů a na projektech vysokých škol investujeme přes 100 milionů Kč ročně.

NA BEZPEČNOU CESTOU VÁM SVÍTÍ 5 HVĚZD

Všechny aktuálně dostupné modelové řady vozů ŠKODA obdržely od nezávislé organizace Euro NCAP v době svého uvedení na trh nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti.

JIŽ 27 LET DOHLÍŽÍME NA SPRÁVNÉ VHAZOVÁNÍ

Patříme mezi dlouholeté partnery české hokejové reprezentace a již od roku 1993 jsme oficiálním hlavním sponzorem a dodavatelem vozů mezinárodní federace ledního hokeje IIHF, čímž jsme se zapsali i do Guinessovy knihy rekordů.

UMÍME TO I NA DVOU KOLECH

Naše vášeň pro cyklistiku sahá až do roku 1895, kdy jsme začínali s výrobou jízdních kol. Dnes podporujeme celou řadu domácích i zahraničních cyklistických závodů a již 16 let jsme oficiálním hlavním partnerem Tour de France a zároveň sponzorem Zeleného trikotu.

MISTŘI VOLANTU

ŠKODA AUTO se v motoristickém sportu angažuje od roku 1901 a za tu dobu získala po celém světě řadu titulů s rozličnými vozy. V roce 2015 se naší vlajkovou lodí závodních tratí stal vůz ŠKODA FABIA R5, který úspěšně navázal na dlouholetou tradici.