Stanťe se členem našeho týmu! Jsme stabilní společnost s mnohaletou tradicí a zkušenostmi. Zakládáme si na přátelském kolektivu a férovém přístupu k sobě navzájem i k našim klientům.

Kariéra

PRACOVNÍK PŘÍJMU SERVISU NA NOČNÍ SMĚNU

Hledáme do našich řad posilu na noční směnu příjmu servisu. Pozice je nenáročná, proto je vhodná pro studenty a absolventy – zajistíme kompletní proškolení na pozici pro práci s rezervačním systémem i pro orientaci v provozu servisu.

Pozice pracovníka na příjem servisu na noční směnu.

Náplň práce:

  • Noční příjem vozů na servis
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce s registračním systémem
  • Předávání náhradních vozů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost práce s PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost aut a cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Klidnou pracovní směnu v nočních hodinách 19:00 – 07:00
  • Příjemné prostření moderního autosalonu
  • Přátelský kolektiv, pravidelné firemní akce
  • Multisport karta, permanentky na FC Zbrojovka Brno, stravenky

Odměna: 100Kč/hod

Nástup: ihned

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy. Není třeba zvláštních vstupních znalostí, zajistíme kompletní zaškolení do systému i provozu.

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na kariera@az-servis.cz

Nenašli jste zde nabídku, která Vás zajímá?

Na této stránce naleznete aktuální volná pracovní místa. V případě, že se chcete ucházet o jinou než otevřenou pracovní pozici, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním motivačním dopisem na kariera@az-servis.cz.